4.6.16

Czy mam idealnego psa?

Prawda i tylko prawda!

Czy mam idealnego psa? Niektórym może się tak wydawać, bo tylko takie wątki pojawiają się na stronie. Otóż Nie. Podam pięć minusów jakie ja widzę w Ami.

Minusy

Minusów zapewne jesteście bardzo ciekawi, tak jak ja. Pięć brutalnych prawd o Ami.
1- Zdarza jej się narobić w domu. Nie robi tego, bo nie była na dworze tylko głównie na złość, kiedy na przykład nie mam dla niej czasu.
2 - Gdzie by nie znalazła jedzenia - kanapki z plecaka, ciastka na biurku itp. rozrzuca po domu i zjada, a czego nie da rady zjeść zakopuje w kwiatkach.
3 - Ucieka poza ogrodzenie, nie wiem ile razy przyniósł ją już ktoś dzięki adresówce, ale nie wiem tez ile już razy szukałam ją z płaczem po mojej ulicy.
4 - jest nie posłuszna na dworze, miejscach publicznych. Pracujemy nad tym, ale słabo nam idzie, bo właśnie tę parce utrudnia Ami.
5 - Żebra przy jedzeniu, niestety każdy jej ulega, ja staram się jej nie dawać, ale gdy wykona sztuczkę której dopiero się uczymy nie umiem nie ulec.
To wszystkie  prawdy, teraz jesteście bogatsi o pięć minusów Ami.31.5.16

Witajcie!

Witajcie na blogu Prawie York!


Założyłam bloga, aby dzielić się z wami moimi przemyśleniami, pracą z Ami czyli z psem o którym głównie będzie blog. Zapraszam psiarzy, koniarzy, ale i 'normalne' osoby do czytania bloga. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Posty piszę z przyjemnością i chcę, aby czytanie tego bloga sprawiało wam przyjemność! Więc do następnego

Ami na dole :D