9.5.17

Cztery pory roku z psem u boku.

Tytuł niebanalny - prawda? Jak to było przez ten cały rok? Mamy za sobą jakieś osiągnięcia kryjące się pod każdą z pór roku, czy to raczej lenistwo zawładnęło nad naszymi poczynaniami? Dzięki konkursowi trwającemu u Mango - whippet z pasją mamy możliwość napisać coś w ten deseń, a jednocześnie możemy zagrać o nagrodę, więc... Do dzieła!

Trochę o konkursie:
Ten post bierze udział w konkursie organizowanym przez blog whippetzpasja.blogspot.com, w którym sponsorami są: PupiLu, Aptus, Skład Karmy oraz SpeedMania. 

Konkurs został zorganizowany dla bloggerów z psiej sfery. Myślę, że fenomenalnie jest móc napisać coś na blogu dzieląc się poniekąd naszą pasją, a tym samym walczyć o nagrody. Zdrowa rywalizacja to podstawa przy tego typu zabawie, a ja myślę, że to właśnie dzięki temu konkursowi może ona się odbyć! Wszystkie firmy sponsorują wyjątkowe nagrody o, które warto walczyć! Oczywiście jeśli macie ochotę wziąć udział w konkursie to proszę kliknąć tutaj.


7.5.17

UMilki - czy rzeczywiście jest taka dobra na jaką wygląda?

 Ponad miesiąc temu otrzymałam do testów obrożę firmy UMilki. Zdecydowałam, że miesiąc to wystarczająco długi czas, aby zebrać tu wszystkie informacje jakie udało mi się zdobyć przez ten okres. Szczerze przyznam, że obroża tego typu to była dla mnie pewna nowość - wiadomo słyszałam o niej, ale nigdy w życiu nie miałam okazji przetestować. Czy to innowacja czy kiepski pomysł? Jestem pewna, że jeszcze całkiem niedawno nie miałabym odwagi spróbować testu w obawie przed nieudaną recenzją, bo czyż nie trudniej przetestować coś zupełnie nowego? Czy paracord to dobre rozwiązanie czy coś czego warto się przestrzegać? Dla kogo to obroża i dla jakiego psa? Postaram się odpowiedzieć na te pytania w dzisiejszym poście - zapraszam!